Skåp Art Deco

433311

SKÅP, Art deco,1930-tal, intarsiadekor av blommor, invändigt med glashyllor och lådor, fanerat med olika träslag, höjd ca 136, 90x38 cm, nyckel finns

Slitage, nyckel bussningar skanas, en glashylla med

Rum 2

Skåp Art Deco

Budhistorik (28 bud)
3007129
6 200
3007928
6 000
3007129
5 800
3007924
5 600
3007129
5 400

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer