Skåp Art Deco

433311

SKÅP, Art deco,1930-tal, intarsiadekor av blommor, invändigt med glashyllor och lådor, fanerat med olika träslag, höjd ca 136, 90x38 cm, nyckel finns

Slitage, nyckel bussningar skanas, en glashylla med

Rum 2

Skåp Art Deco

Budhistorik (28 bud)
3007129
6 200
3007928
6 000
3007129
5 800
3007924
5 600
3007129
5 400

Slutpris SEK:
6 200
563 EUR, 605 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.