Axel Nilsson oljemålning

433309

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben, signerad och daterad Axel Nilsson 1955, olja på pannå, ca 47x54 cm

Rum 21

Axel Nilsson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3011083
7 000
3011082
6 800
3011063
6 600
3011081
6 600
3011063
6 400

Slutpris SEK:
7 000
706 EUR, 839 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.