Magnus von Wright akvarell

433308

MAGNUS von WRIGHT (Finland 1805-1868): Två fåglar, akvarell, signerad M.v.H, bildyta ca 9x21 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Magnus von Wright akvarell

Budhistorik (6 bud)
3011098
12 000
3011096
11 000
3001706
5 200
3000567
5 000
3000545
500

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.