Magnus von Wright akvarell

433308

MAGNUS von WRIGHT (Finland 1805-1868): Två fåglar, akvarell, signerad M.v.H, bildyta ca 9x21 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Magnus von Wright akvarell

Budhistorik (6 bud)
3011098
12 000
3011096
11 000
3001706
5 200
3000567
5 000
3000545
500

Slutpris SEK:
12 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer