Elin Källman oljemålning

433305

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Kvinnoporträtt, signerad och daterad ā tergo Elin Källman 2008-2009, olja på duk, ca 35x35 cm

Tavelvagn 15

Elin Källman oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3010985
1 600
3000174
3010984
1 400
3000174
1 300
3010943

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.