Ljusstakar empirestil

433303

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23,5 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (15 bud)
3009502
1 300
3009497
3009206
3008763
850
3008405

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.