Ljusstakar empirestil

433303

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23,5 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (15 bud)
3009502
1 300
3009497
3009206
3008763
850
3008405

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer