Emaljskyltar tema skyltar

433286

EMALJSKYLTAR, 5 st, för försäkringsbolag, emaljerad plåt 1900-tal, varierande storlekar

Omfattande skador rost

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Monter 13

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (17 bud)
3011807
3012386
2 800
3011807
2 600
3012385
2 400
3011807

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.