Emaljskyltar tema skyltar

433285

EMALJSKYLTAR, 5 st, för försäkringsbolag, emaljerad plåt 1900-tal, varierande storlekar

Omfattande skador rost

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (19 bud)
3011478
1 300
3010802
3011473
3010802
3011472

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.