Bertil Wahlberg olja på duk

433284

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Blomsterstilleben med amaryllis, signerad, olja på duk, 93x74 cm

Lätt ytslitage

Fack 42

Bertil Wahlberg olja på duk

Budhistorik (2 bud)

3008754
3008753

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.