Thure Lindh olja på duk

433283

THURE LINDH (1913-1976): "Skåne", landskapsmotiv, signerad, olja på pannå, 30x49 cm

Färgbortfall, krackeleringar, fläckar

Thure Lindh olja på duk

Budhistorik (1 bud)

3008702
2017-01-14 11:37:48

2017-01-15 kl 19:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.