Försäkringsbolagsskyltar tema skyltar

433282

SKYLTAR, 12 st, för försäkringsbolag, 1900-tal, delvis i kopparplåt, metall, plast, varierande storlekar

Slitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Budhistorik (3 bud)

3012340
3006144
3005685

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.