Skyltar kopparplåt tema skyltar

433280

SKYLTAR, 2+1 st, "Städernas brandstodsbolag", en med Fågel Fenix under krona, kopparplåt, 1900-tal, höjd 20 resp 15 cm

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Budhistorik (11 bud)
3001642
3011548
3001642
900
3011547
850
3001642
700

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.