Emaljskyltar tema skyltar

433277

EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, SKYLT, 1900-tal, "Agentur för sjöförsäkringsaktiebolaget ÄGIR", " Försäkringsaktiebolaget Nornan Göteborg Aktiekapital 2.000.000 kr Agentur", "Ömsesidiga olycksfallsförsäkringsbolaget LAND och SJÖ Agentur", " Försäkringsaktiebolaget OCEAN Agentur", varierande storlekar den största 25x39 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (8 bud)
3011860
650
3011985
600
3011860
550
3011984
500
3011860
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.