Nils Emil Anckers etsning

433275

NILS EMIL ANCKERS (1858-1921): ''Vinterskymning Stockholmsström'' signerad och daterad NEAnckers, -02 med blyerts, monogramsignerad NEA och daterad -02 i plåten, etsning, bildmått ca 48x76 cm.

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 18

Nils Emil Anckers etsning

Budhistorik (14 bud)
3009483
900
3009477
850
3009482
850
3009477
3009460
750

Slutpris SEK:
900
82 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.