Emaljskyltar tema skyltar

433272

EMALJSKYLTAR, 4 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Lifförsäkrings-Aktiebolaget NORDSTJERNAN", Agentur för försäkringsaktiebolaget HEIMDALL i Stockholm", "Allmänna försäkringsbolaget Liv-Oden ömsesidigt Agentur", "Livförsäkringsanstalten FOLKET ombud", varierande storlekar den största 25x40 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (9 bud)
3012490
3012345
750
3012489
750
3012345
600
3006132
550

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.