Yngve Berg Stockholm

433271

YNGVE BERG (1887-1963): (8 st) Stockholmsbilder 7 signerade Yngve, laveringar/tuschteckningar/etsning, varierande mått

Oramade

Konst, Teckningar, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 3

Yngve Berg Stockholm

Budhistorik (3 bud)

3014342
3005678
3002685

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer