Emaljskyltar tema skyltar

433269

EMALJSKYLTAR, 5 st, emaljerad plåt, 1900-tal, rödvita, "Försäkringsbolaget RAILWAY automobilförsäkring","Försäkringsbolaget TRAFIK ömsesidigt Agentur", "Försäkringsbolaget TRAFIK Agentur", "Ömsesidiga försäkringsbolaget LEIRE", "Allmänna pensionsförsäkringsbolaget Livförsäkringar Livräntor distriktsinspektör", varierande storlekar den största 28x35 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (10 bud)
3011608
950
3011475
900
3010806
850
3011474
3010806
750

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer