Skulptur sydostasien

433263

SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, förgylld brons, i form av instrumentspelande kvinna sittandes på sockel, höjd 31 cm

Orientaliskt, Skulptur

Rum 7

Skulptur sydostasien

Budhistorik (9 bud)
3009440
3006897
750
3005044
700
3005044
600
3004223
550

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.