Lis Thomasson oljemålning

433257

LIS THOMASSON (född 1929): "Vattenlek I '', signerad och daterad L.Thomasson 1983, olja på duk, ca 95x110 cm

Rum 3

Lis Thomasson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3009399
1 800
3008296
1 600
3000245
2999414
900
2999208

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.