Lis Thomasson oljemålning

433257

LIS THOMASSON (född 1929): "Vattenlek I '', signerad och daterad L.Thomasson 1983, olja på duk, ca 95x110 cm

Rum 3

Lis Thomasson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3009399
1 800
3008296
1 600
3000245
2999414
900
2999208

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer