Väggur i nyrenässans

433256

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i mahognyfanér med svärtade detaljer, totalhöjd ca 132 cm, bredd ca 37 cm, lod, pendel och vev finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Vev finns att hämta i Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7

Väggur i nyrenässans

Budhistorik (17 bud)
3009428
3009423
3008983
3009422
3008983
950

Slutpris SEK:
109 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.