Väggur i nyrenässans

433256

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i mahognyfanér med svärtade detaljer, totalhöjd ca 132 cm, bredd ca 37 cm, lod, pendel och vev finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Vev finns att hämta i Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7

Väggur i nyrenässans

Budhistorik (17 bud)
3009428
3009423
3008983
3009422
3008983
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer