Jim Dine etsning

433252

JIM DINE (född 1935), A Fancy Lady, ur "Eight sheets from an undefined novel", signerad Jim Dine 1976, numrerad 9/30, handkolorerad etsning, utgiven av Pyramid Arts, Tampa, Florida, blindstämplad, bladstorlek ca 106 x 78 cm

Rum 7

Jim Dine etsning

Budhistorik (28 bud)
3009430
7 800
3009420
7 600
3009427
7 600
3009420
7 400
3009425
7 200

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.