Venesta sängbord

433243

VENESTA, sängbord, Finland, 1950-60-tal, mahogny, låda, draghandtag i mässing, höjd ca 58, 65x40 cm

Nyckel saknas, slitage, ytskador

Rum 3

Venesta sängbord

Budhistorik (5 bud)
3007275
500
3000018
450
3007274
3000018
2999407

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.