Serveringsvagn

433233

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, kromad metall samt laminat, på hjultrissor, löstagbar bricka, höjd ca 66, 91x45 cm

Slitage

Rum 19

Serveringsvagn

Budhistorik (14 bud)
3008087
1 300
3010423
3008087
3010418
3008087
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.