Soffa Grand Hotel Saltsjöbaden

433215

SOFFA, sekelskiftet 1900, rokokostil, bemålad, förgylld dekor, soffans längd 184 cm
PROVENIENS: Grand Hotel Saltsjöbaden, bär numrering

Slitage, färgbortfall

Rum 2

Budhistorik (3 bud)

3006109
3006107
650
2999524
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.