Figurin brons 1800-tal

433210

FIGURIN i form av flicka med solfjäder, 1800-talets andra hälft, brons, på stensockel, längd 15 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Monter 4

Figurin brons 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3007366
1 600
3000319
3000317
950
3000267
500
2999757
450

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer