Figurin brons 1800-tal

433210

FIGURIN i form av flicka med solfjäder, 1800-talets andra hälft, brons, på stensockel, längd 15 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Monter 4

Figurin brons 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3007366
1 600
3000319
3000317
950
3000267
500
2999757
450

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.