Etagere 1800-tal

433209

ETAGERE, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, sargen med låda, svarvad benställning, 2 hyllplan, svartmålad, på hjultrissor, dragkrok i mässing, höjd ca 80, 59x43,5 cm

Bruksslitage

Rum 20

Etagere 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3008931
450
3005657
3002677
3001086

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.