Matgrupp

433207

MATGRUPP, 7dlr, ek, svarvad dekor, stolarnas sitthöjd 43, bordets höjd 75, 160x70 cm, 1900-tal

Smärre slitage, vissa stolar med dålig stoppning

Rum 6

Matgrupp

Budhistorik (3 bud)

3008895
500
3008388
450
3008387

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.