Slagbord 1800-tal

433204

SLAGBORD med två klaffar, 1800-tal, allmoge, betsad furu, höjd ca 79, bredd 110, längd totalt 166 cm

Smärre slitage, en skiva lagad

Möbler, Allmoge

Rum 7

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3008603
3 200
3008198
3008197
2 800
3008196
2 400
3007824
1 300

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.