Serveringsskåp

433200

SERVERINGSSKÅP, björk, 1940-tal, invändiga hyllor och lådfack i furu, höjd 137, bredd 100, djup 47 cm.

Skador, slitage

Rum 14

Serveringsskåp

Budhistorik (8 bud)
3008869
3008868
900
3008867
3008866
700
3008865
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.