Soffa jugend

433194

SOFFA, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 183, höjd 97 cm.

Senare stoppning och resår, smärre slitage på klädsel

Rum 11

Soffa jugend

Budhistorik (1 bud)

3008386
2017-01-14 06:55:33

2017-01-14 kl 13:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.