Emaljskyltar tema skyltar

433187

EMALJSKYLTAR, 4 st, emaljerad plåt, 1800/1900-tal, "Olycksfallsförsäkrings-Aktiebolaget NORDEN Stockholm", "Ombud för Västernorrlands Läns Brandstodsbolag för landet Grundat år 1844", Brand-lifförsäkrings Aktiebolaget SKÅNE agentur", "Försäkrings A.-B. North British brandörsäkring", varierande storlekar varav största 26x40 cm

Smärre emaljskador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (18 bud)
3011488
3010807
3011486
3010807
3011484
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer