Pierre Olofsson färglitografi

433185

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson 15/60, färglitografi, ca 43x34 cm

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3008804
2 600
3007982
2 400
3008803
2 400
3007982
3007113

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.