Pierre Olofsson färglitografi

433185

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson 15/60, färglitografi, ca 43x34 cm

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3008804
2 600
3007982
2 400
3008803
2 400
3007982
3007113

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer