Emaljskyltar tema skyltar

433180

EMALJSKYLTAR, 2+2+1 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "THULE-BOLAGEN Brand-Victoria försäkringsagentur", "Lifförsäkrings-aktiebolaget THULE agentur", "Kontor", blåvita, 19x38, 21x32 resp 8x18 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (5 bud)
3011867
500
3006141
450
3005683
3003345
3002321

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer