Matsalsbord engelsk stil 1900-talets mitt

433168

MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-talets mitt, mahogny, rund skiva på fyrpassad centralfot med lejonfötter i mässing, höjd ca 77 cm, diameter ca 108 cm

Ytslitage, stötmärken

Möbler, Matbord

Rum 6

Budhistorik

2017-01-14 kl 12:06
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer