Matsalsbord engelsk stil 1900-talets mitt

433168

MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-talets mitt, mahogny, rund skiva på fyrpassad centralfot med lejonfötter i mässing, höjd ca 77 cm, diameter ca 108 cm

Ytslitage, stötmärken

Möbler, Matbord

Rum 6

Budhistorik

2017-01-14 kl 12:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.