Slagbord 1900-tal

433165

SLAGBORD, 1900-tal, skiva i ek, höjd ca 75, 95x49, totalt ca 158 cm

Ytskador, slitage, skiva med spricka

Rum 3

Slagbord 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
3007268
900
3006779
850
3004400
3004348
750
3004348
550

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer