Fåtöljer jugend

433164

FÅTÖLJER, 1 par, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 70, höjd 93 cm

Senare stoppning och resår, klädsel med visst slitage

Rum 3

Fåtöljer jugend

Budhistorik (4 bud)

3005814
2 800
3005453
3000715
2999248

Slutpris SEK:
2 800
254 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.