Fåtöljer jugend

433164

FÅTÖLJER, 1 par, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 70, höjd 93 cm

Senare stoppning och resår, klädsel med visst slitage

Rum 3

Fåtöljer jugend

Budhistorik (4 bud)

3005814
2 800
3005453
3000715
2999248

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer