Karmstolar kurbitsdekor

433157

KARMSTOLAR, 1 par, kurbitsmålning, tidigt 1900-tal, höjd 99,5 cm, bredd 60 cm.

Smärre slitage

Rum 13

Karmstolar kurbitsdekor

Budhistorik (3 bud)

3000792
900
3000791
3000558

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.