Peter Dahl

433154

PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med gäster, självporträtt, färglitografi, signerad och numrerad 106/375, bildmått 59x86 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl
Budhistorik (23 bud)
3008549
2 600
3008490
2 400
3008547
2 400
3008490
3008492

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.