Steiff nallebjörn

433147

STEIFF, nallebjörn, 1910-30-tal, klädd i virkad klänning, knapp i örat, höjd ca 13 cm

Slitage

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Monter 9

Steiff nallebjörn

Budhistorik (15 bud)
3006163
3007155
950
3006163
900
3006045
850
3005088

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer