Sideboard Kofoed Larsen palisander

433146

IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sidebord, 1960-tal, palisander, benställning i metall, dörrar med bakomvarande hyllinredning, 81, 240x44 cm, CITES-intyg medföljer

Visst slitage, senare ben

Möbler, Design

Rum 13

Budhistorik (22 bud)
3008615
17 000
3008613
16 500
3008612
16 000
3008609
15 500
3008611
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 715 EUR, 2 037 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.