Sideboard Kofoed Larsen palisander

433146

IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sidebord, 1960-tal, palisander, benställning i metall, dörrar med bakomvarande hyllinredning, 81, 240x44 cm, CITES-intyg medföljer

Visst slitage, senare ben

Möbler, Design

Rum 13

Budhistorik (22 bud)
3008615
17 000
3008613
16 500
3008612
16 000
3008609
15 500
3008611
15 000

Slutpris SEK:
17 000
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer