Josef Frank uplight

433145

JOSEF FRANK, uplight, Svenskt Tenn, modellnummer 2148, mässing, höjd ca 161 cm

Bucklor, slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Josef Frank uplight

Budhistorik (11 bud)
3006883
3007184
3 800
3006883
3 600
2998716
3 400
2998716
2 800

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.