Per Hilding Perjons

433142

PER HILDING PERJONS (1911-1998): Dalkulla med stånka, signerad Per Hilding, olja på duk, 65x45 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Rum 4

Per Hilding Perjons

Budhistorik (15 bud)
3004114
3 200
3001480
3001479
2 800
3001478
2 600
3001075
2 400

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.