Eva Cohen oljemålning

433135

EVA COHEN (samtida): "Moulin rouge" cancandanserskor, olja på duk, signerad och daterad E.Cohen 2008, 84x100 cm, oramad

Fack 36

Eva Cohen oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3007059
3006599
1 900
3005797
1 800
3002571
1 700
3001323
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer