Eva Cohen oljemålning

433135

EVA COHEN (samtida): "Moulin rouge" cancandanserskor, olja på duk, signerad och daterad E.Cohen 2008, 84x100 cm, oramad

Fack 36

Eva Cohen oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3007059
3006599
1 900
3005797
1 800
3002571
1 700
3001323
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.