Einar Jolin blyertsteckning

433119

EINAR JOLIN (1890-1976): Porträtt av ""Advokatfiskalen Erik Jolin", signerad och daterad Einar Jolin 1958, blyertsteckning, ca 18x15 cm

Fack 41

Einar Jolin blyertsteckning

Budhistorik (4 bud)

3005186
450
3000469
3005185
3000469

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.