Ragnar Johansson oljemålning

433118

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Sydländskt motiv med åsna och människor, monogramsignerad RJ., olja på duk, ca 50x100 cm

Rum 9

Ragnar Johansson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3007916
600
3007915
550
3007912
500
3007913
500
3007912
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.