Martin Gustavsson, Utan titel

433115

MARTIN GUSTAVSSON (född 1964): Utan titel, Olja på duk, 61x50cm
Proveniens: Inköpt direkt från konstnären

Oramad

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Fack 37

Martin Gustavsson, Utan titel

Budhistorik (2 bud)

3000000
2999149

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.