Förstoringsglas bläckställ askfat saltkar silver

433114

FÖRSTORINGSGLAS, BLÄCKSTÄLL, 6 ASKFAT, SALTKAR med uttag för sked, SERVETTRING, silver, 1900-tal, Sverige, England/Persien, SIGILLSTAMP medföljer i nysilver

Slitage

Silver

Monter 7

Budhistorik (5 bud)
3007133
1 300
3008011
3007133
600
2999350
550
2998642

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer