Bordsur empirestil

433107

BORDSUR, 1800-talets slut, empirestil, svartmålat och bronserat, höjd 50 cm, pendel och nyckel medföljer

Urtvla med skada, dekorskador, en fot saknas

Klockor/Ur

Bordsur empirestil

Budhistorik (10 bud)
3005479
700
3007313
650
3005479
600
3007312
550
3005479
500

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.