Smycken 4 delar

433099

SMYCKEN, 4 delar 18 k guld samt 8/8-slipade diamanter, totalt ca 0,08 ct, parti bestående av; hänge i form av kors samt 3 ringar, ringstorlek mellan 16,5 - 18,5 mm, vikt 13,6 g

Bruksslitage, hänge med bucklor, en ring isärsågad, ojämna ringskenor

Guld/Smycken

Monter 19

Smycken 4 delar

Budhistorik (3 bud)

3007103
2 600
3002503
2 400
3001462

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.