Smycken 4 delar

433099

SMYCKEN, 4 delar 18 k guld samt 8/8-slipade diamanter, totalt ca 0,08 ct, parti bestående av; hänge i form av kors samt 3 ringar, ringstorlek mellan 16,5 - 18,5 mm, vikt 13,6 g

Bruksslitage, hänge med bucklor, en ring isärsågad, ojämna ringskenor

Guld/Smycken

Monter 19

Smycken 4 delar

Budhistorik (3 bud)

3007103
2 600
3002503
2 400
3001462

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer