Einar Kihlman oljemålning

433087

EINAR KIHLMAN (1912-2001):"Landskap vid Solvalla", signerad Kihlman, olja på duk, 46x55 cm

Fack 21

Einar Kihlman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3006157
900
3007768
850
3006157
3007761
750
3006157
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.