Einar Kihlman oljemålning

433087

EINAR KIHLMAN (1912-2001):"Landskap vid Solvalla", signerad Kihlman, olja på duk, 46x55 cm

Fack 21

Einar Kihlman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3006157
900
3007768
850
3006157
3007761
750
3006157
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer