Sven Henricson marstrandsmotiv

433086

SVEN HENRICSON (1906-1992): Motiv från Marstrand, signerad och daterad Sven Henricson 1961, olja på duk, 60x73 cm

Fack 12

Budhistorik (21 bud)
3006985
3006971
1 400
3006926
1 300
3006899
3005927

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.